Het bestuur bestaat uit de volgende personen:

Voorzitter:

Paul van Ommeren

Avenbeeck 101,  2182 RV HILLEGOM

E-mail: voorzitter@hhkhillegom.nl


____________________________________________________

Secretaris:

Hans Heuseveldt

Schorpioen 22,  2163 BS LISSE. tel.0252-417058

E-mail: secretaris@hhkhillegom.nl


____________________________________________________

Penningmeester + Productieleider

Henry Colijn 

Pastoorslaan 25,  2182 BW HILLEGOM. tel. 0252-518594

E-mail: penningmeester@hhkhillegom.nl

IBAN: NL77 RABO 0388 1096 37

K.v.K.nummer: 40445663

___________________________________________________

Lid ( FinanciĆ«le Administratie )

Karin Descher

Clusiushof 164,  2182 ED HILLEGOM.  Tel. 0252-525250

E-mail: kdescher1210@gmail.com

 


Lid (Ledenadministratie)

Suzanne Geluk

Molenstraat 2b,  2181 JB HILLEGOM. Tel 06-23 21 83 72

E-mail: suzanne_411@hotmail.com

E-mail: ledenadministratie@hhkhillegom.nl

____________________________________________________

Lid (o.a. mentor HARFA opleiding, Kleding):

Ilse Colijn

Catswende 162,  2182 PD Hillegom. Tel.0252-505006

E-mail: icolijn@hotmail.com

____________________________________________________

Lid (o.a. Activiteiten)

Eva Rusman 

Waalsteenhof 13,  2181 NC Hillegom

E-mail: Evarusman@hhkhillegom.nl

 ___________________________________________________________

Blibiothecaris

Peter Seeder

E-mail: bibliothecaris@hhkhillegom.nl


Overige adressen

Clubgebouw

De Bestemming

Jul.v van Stolberglaan 18,  2181 SW HILLEGOM. tel.0252-515530

Beheerder

Hannie Methorst

Heemskerklaan 31, 2181 XL HILLEGOM. tel.0252-518233

E-mail: hannie.methorst@snelnet.net
_____________________________________________________

Verhinderingen doorgeven

Kan je een keer de repetitie van de Kapel of HHooK

(Hillegomse Harmonie Opleidings OrKest) niet meemaken,

of moet je helaas afzeggen voor een concert/uitvoering?

Stuur een mailtje naar: afmelden@hhkhillegom.nl

_____________________________________________________

Eindredactie van de Koerier (het verenigingsblad, verschijnt 4x per jaar)

Rob Monster

Popkensburg 2,  2181 LD  HILLEGOM. Tel. 0252-527216

E-mail: ra_monster@hotmail.com

_____________________________________________________

Voor informatie: info@hhkhillegom.nl

Archivaris Herman Meijer: archief@hhkhillegom.nl

Webmaster Willy Monster: webmaster@hhkhillegom.nl

_____________________________________________________

Our website is protected by DMC Firewall!